| gross | (net) | base price | |
|---|---|---|---|
| to 2 Stück |
€20.55*
|
(€17.27) | €20.55 * / piece |
| to 4 Stück |
€19.73*
|
(€16.58) | €19.73 * / piece |
| to 9 Stück |
€19.11*
|
(€16.06) | €19.11 * / piece |
| from 10 Stück |
€18.50*
|
(€15.54) | €18.50 * / piece |
Available, delivery time: 1-3 days
Wood Cover Tarpaulin with Eyelets and Edge Reinforcement, 210 g/m² - 1.50 x 6 m
Dimensions: 1.50 x 6 m
Eyelet diameter: 18 mm
Thickness: 210 g/m²
UV resistance: approx. 3 years
Eyelet spacing: every 50 cm
| color: | green |
|---|---|
| intended use: | Brennholzabdeckung |
| length: | 6 m |
| loop eyes: | mit Ösen |
| material: | HDPE/LDPE |
| quality: | sehr stabile PE Gewebeplane |
| size designation: | perfekt für 1m Brennholz |
| thickness: | 210 g/m² |
| uv: | 3 years |
| width: | 1,50 m |
WARNING! Do not wrap around the head. Improper use can lead to suffocation. Not suitable for children under 36 months. Keep away from children.
0 of 0 reviews
Average rating of 0 out of 5 stars
Login