price per Rolle
| gross | (net) | base price | |
|---|---|---|---|
| to 1 Rolle |
€66.10*
|
(€55.55) | €0.26 * / piece |
| to 4 Rollen |
€63.96*
|
(€53.75) | €0.26 * / piece |
| to 9 Rollen |
€58.79*
|
(€49.40) | €0.24 * / piece |
| to 24 Rollen |
€54.74*
|
(€46.00) | €0.22 * / piece |
| to 44 Rollen |
€51.53*
|
(€43.30) | €0.21 * / piece |
| from 45 Rollen |
€48.79*
|
(€41.00) | €0.20 * / piece |
Content:
250 piece
Product number: 03399001
GTIN: 4260711410178
Content: 250 piece
Available, delivery time: 1-3 days
Transparent Pallet Cover Sheets
Dimensions: 1150 x 1550 mm
Pallet cover sheets, transparent, 36 µ, perforated on roll (250 sheets)
| color: | transparent |
|---|---|
| core diameter: | 76 mm |
| intended use: | Abdeckung für Paletten (Staub und Feuchtigkeitsschutz, Diebstahlschutz,… |
| length: | 1550 mm |
| material: | LDPE |
| thickness: | 36 µ |
| thickness in mm: | 0,036 mm |
| uv: | approx. 3 months |
| width: | 1150 mm |
This product fulfils the requirements of the General Product Safety Directive (Regulation (EU) 2023/988 - GPSR) and does not require any additional safety instructions.
Login
No reviews found. Share your insights with others.