price per Rolle
| gross | (net) | base price | |
|---|---|---|---|
| to 1 Rolle |
€82.11*
|
(€69.00) | €0.16 * / piece |
| to 4 Rollen |
€79.73*
|
(€67.00) | €0.16 * / piece |
| to 9 Rollen |
€78.54*
|
(€66.00) | €0.16 * / piece |
| to 19 Rollen |
€76.16*
|
(€64.00) | €0.15 * / piece |
| to 34 Rollen |
€72.59*
|
(€61.00) | €0.1452* / piece |
| from 35 Rollen |
€69.02*
|
(€58.00) | €0.1380* / piece |
Content:
500 piece
Product number: 03399002
GTIN: 4260711410192
Content: 500 piece
currently not available
Transparent Pallet Cover Sheets
Dimensions: 1150 x 1550 mm
Pallet cover sheets, transparent, 25 µ, perforated on roll (500 sheets)
| color: | transparent |
|---|---|
| core diameter: | 76 mm |
| intended use: | Abdeckung für Paletten (Staub und Feuchtigkeitsschutz, Diebstahlschutz,… |
| length: | 1550 mm |
| material: | LDPE |
| thickness: | 25 µ |
| thickness in mm: | 0,025 mm |
| uv: | approx. 3 months |
| width: | 1150 mm |
This product fulfils the requirements of the General Product Safety Directive (Regulation (EU) 2023/988 - GPSR) and does not require any additional safety instructions.
Login
No reviews found. Share your insights with others.