price per Rolle
| gross | (net) | base price | |
|---|---|---|---|
| to 23 Rollen |
€4.58*
|
(€3.85) | €4.58 * / |
| to 59 Rollen |
€4.18*
|
(€3.51) | €4.18 * / |
| from 60 Rollen |
€3.65*
|
(€3.07) | €3.65 * / |
Content:
1 Rolle
Product number: 71815000
GTIN: 4260293413437
Content: 1
Available, delivery time: 1-3 days
Address protection film, acrylic adhesive
Dimensions: 150 mm in width / 66 m per roll
- highly transparent
- with high-quality acrylic adhesive
- quiet unrolling
- approx. 45µ total thickness
| color: | transparent |
|---|---|
| intended use: | Versand (Lieferscheine / Rechnungen) |
| length: | 66 m |
| material: | PP |
| quality: | leise abrollend |
| thickness: | 45 µ |
| thickness in mm: | 0,045 mm |
| width: | 150 mm |
This product fulfils the requirements of the General Product Safety Directive (Regulation (EU) 2023/988 - GPSR) and does not require any additional safety instructions.
Login
No reviews found. Share your insights with others.