price per Rolle
| gross | (net) | base price | |
|---|---|---|---|
| to 23 Rollen |
€3.52*
|
(€2.96) | €3.52 * / |
| to 59 Rollen |
€3.13*
|
(€2.63) | €3.13 * / |
| from 60 Rollen |
€2.60*
|
(€2.19) | €2.60 * / |
Content:
1 Rolle
Product number: 77310330
GTIN: 4260293413826
Content: 1
Available, delivery time: 1-3 days
Address protection film, hotmelt adhesive
130 mm in width / 66 m per roll
- Highly transparent
- With high-quality hotmelt adhesive
- Loud unrolling
- About 50 µ overall thickness
| color: | transparent |
|---|---|
| intended use: | Versand (Lieferscheine / Rechnungen) |
| length: | 66 m |
| material: | PP |
| quality: | laut abrollend |
| thickness: | 50 µ |
| thickness in mm: | 0,050 mm |
| width: | 130 mm |
This product fulfils the requirements of the General Product Safety Directive (Regulation (EU) 2023/988 - GPSR) and does not require any additional safety instructions.
Login
No reviews found. Share your insights with others.